„Grupa Zajączki”

Wychowawca
lic. Ewa Żyła
Grupa Zajączki
Galeria grupyZakończenie roku szkolnego

19 czerwca w oddziale TĘCZOWEGO PRZEDSZKOLA w Żuławce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie 6-latków. W uroczystości wzięli udział wszyscy pracownicy naszego oddziału oraz rodzice. Po podziękowaniach i krótkiej inscenizacji 6-latki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki od młodszych kolegów, a następnie wszyscy usiedliśmy do ostatniego w tym roku szkolnym wspólnego poczęstunku.

Dzień Rodziny

Galeria zdjęć grupy "Zajączki"

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu