„Grupa Zajączki”

Grupa Zajączki
Galeria grupy

Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca w oddziale TĘCZOWEGO PRZEDSZKOLA w Żuławce odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie 6-latków. W uroczystości wzięli udział wszyscy pracownicy naszego oddziału oraz rodzice. Po podziękowaniach i krótkiej inscenizacji 6-latki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki od młodszych kolegów, a następnie wszyscy usiedliśmy do ostatniego w tym roku szkolnym wspólnego poczęstunku.

Dzień Rodziny

Galeria zdjęć grupy "Zajączki"