top


„Grupa Żabki”

Wychowawca
mgr Wiesława Machlik
lic. Agnieszka Lewandowska
Grupa Żabki
Galeria grupyDzień Matki

Dnia 27.05.2010r. odbyła sie uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze oraz przedstawiły bajkę pt. "Czerwony Kapturek". Wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i złożyły życzenia. Po czym wszyscy usiedli do stołu na wspólny słodki poczęstunek podczas którego panowała atmosfera pełna radości i zadowolenia ze swoich pociech. Wiele radości sprawiło mamom wyszukiwanie się na portertach nalmalowanych przez dzieci.

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21.01.2010r. dziaci z grupy "Żabki" zaproszonym babciom i dziadkom z okazji ich święta złożyły uroczyście życzenia i wręczyły laurki. Występy dzieci - tańce, piosenki, wiersze- sprawiły im wiele rodości. Słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców umilił ten świąteczny dzień.

Spotkanie z Listonoszem

Pieczenie ciasta

Realizując temat kompleksowy Co otrzymujemy ze zboża? Dzieci zabawiły się w małych kucharzy i wraz z panią upiekły pyszną babkę. Dzięki temu poznały różne produkty, a przede wszystkim zastosowanie mąki, którą to właśnie otrzymujemy ze zboża. Słodki deser przygotowany przez dzieci sprawił im wiele radości.

Wycieczka do parku

Zabawy w sali

Wycieczka na skrzyżowanie

Dnia 16.09.2009r. dzieci z grup "Żabki" i "Krasnale" udały się na wycieczkę "Na skrzyżowanie" wraz z policjantem mł. asp. Adamem Grzebyk. Policjant przybliżył dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego. Przedszkolaki poznały miejsce przejścia dla pieszych oraz funkconowanie sygnalizatora świetlnego. Zwróciliśmy uwagę dzieci na dwa podstawowe znakli drogowe "uwaga dzieci" oraz "przejście dla pieszych".

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu