„Grupa Wiewiórki”

Grupa Wiewiórki
Galeria grupy

Wiewiórki na łące

Wiewiórki bawią się na śniegu

Wycieczka na pocztę

Dnia 22 października byliśmy na wycieczce na poczcie. Ale zanim weszliśmy do środka, oglądaliśmy budynek z zewnątrz, zwracając szczególną uwagę na skrzynkę pocztową, godło państwoe i znak pocztowców. Poznaliśmy również wyposażenie wnętrza poczty, przyglądaliśmy się pracy jej pracowników. Kupiliśmy nawet kilka znaczków pocztowych i zaprosiliśmy pana listonosza do nas do przedszkola.

Wiewiórki robią sałatkę owocową.

Wiewiórki same robią kompoty

Spacer do lasu