top


„Grupa Tygryski”

Wychowawca
mgr Małgorzata Bernacka
mgr Wiesława Machlik
Grupa Tygryski
Galeria grupyNasza Sala

Czytamy dzieciom

W ramach Akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom" stażyści z Biblioteki Miejskiej czytali dzieciom bajki pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" oraz „Kopciuszek". Dzieci z zaciekawieniem słuchały bajek.

Wycieczka do sklepu

W miesiącu marcu realizowany był temat kompleksowy „Sklep” i dlatego „Maluszki” udały się na wycieczkę do sklepu obuwniczego. Dzięki temu dzieci poznały bliżej pracę ekspedientki oraz jak należy właściwie zachowywać się w sklepie.
Podziękowanie za słodki poczęstunek składają dzieci.

Wycieczka do zakładu fryzjerskiego

W maju realizując temat kompleksowy "Zawody rodziców" Maluszki wybrały się na wycieczkę do zakładu fryzjerskiego pani Danuty Reszka. Dzieci mogły obejrzeć wybrany sprzęt - poznały zastosowanie szuszarki, wałków, lakierów itp. Mogły posiedzieć na fotelu do strzyżenia oraz do mycia głowy. Na pewno każde dziecko teraz już z chęcią będzie odwiedzało fryzjera i nie będzie kłopotu z myciem i obcinaniem włosów.
Pani Danusi bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie oraz słodki poczęstunek.

Dzień Matki

Dnia 04.06.2009r. w naszej grupie odbyła sie uroczystość z okazji Dnia Matki. Dzieci przy akompaniamencie p. Lucynki Dz. śpiewały piosenki i tańczyły wyuczone zabawy. Powiedziały również wiersze o mamie i złożyły życzenia. Podarowały laurki w kształcie serc. Po czym był wspólny taniec z rodzicami. Wszyscy udali się na słodki poczęstunek podczas którego panowała atmosfera pełna radości i zadowolenia ze swoich pociech.

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu