„Grupa Rybki”

Galeria grupy

Nasza Sala

Wycieczka na boisko Orlik

W dniu 13 marca nasze grupy odwiedziły boisko sportowe „Orlik 2012". Obejrzeliśmy zaplecze i wyposażenie. Najciekawsza była gra w piłkę na sztucznej trawie, która sprawiała nam wiele radości.

Wycieczka do biblioteki

W maju dzieci z naszej grupy odwiedziły Miejską Bibliotekę.

Dzień Matki

Jak co roku dzieci uroczyście obchodziły Dzień Mamy. Podczas wspólnego spotkania zaprezentowały swoje umiejętności i obdarowały mamy wykonanymi własnoręcznie prezentami.