„Grupa Motylki”

Wychowawca
mgr Lucyna Królikowska
Grupa Motylki
Galeria grupyWizyta w szkole

Wizyta w bibliotece

W krainie baśni

Warsztaty z rodzicami

Wycieczka do sklepu

Sałatka owocowa

Słodki poczęstunek na balu karanawałowym

Dzień Babci i Dziadka

Zabawy na śniegu

Park Jurajski

Dynia w wykonaniu naszej grupy zdobi przedszkole

Spacer po parku

Spotkanie z policjantem

W związku z realizacją tematu "Uliczne sygnały" oprócz spaceru po naszych dzierzgońskich ulicach nasza grupa gościła Policjantów.

W piątek 23.09.2011r. odwiedzili nas Policjanci z Posterunku Policji w Dzierzgoniu Dzielnicowy p. Grzebyk oraz p. Sokalska - mama Maćka.

Rozmawialiśmy na temat bezpiecznego zachowania się na ulicy, przestrzegania zasad ruchu drogowego, utrwaliliśmy znajomość niektórych znaków drogowych oraz przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie zachować się w domu i przedszkolu. Dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy o pracy Policji.

Wiele radości sprawiły nam prezenty od naszych gości, znaczki odblaskowe, które zaraz przyczepiliśmy do plecaków i dzięki nim będziemy bardziej widoczni na ulicy.

Dziękujemy naszym gościom z zwłaszcza mamusi Maćka za odwiedziny w naszej grupie!!!

Zabawy i zajęcia w sali

Motylki w swojej sali w trakcie zajęć plastycznych oraz wesołej zabawy, która towarzyszy nam w czasie świczeń gimnastyczxnych.

Wróć

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook