„Grupa Motylki”

Warsztaty z rodzicami

Wycieczka do sklepu

Sałatka owocowa

Słodki poczęstunek na balu karanawałowym

Zabawy na śniegu

Park Jurajski

Dynia w wykonaniu naszej grupy zdobi przedszkole

Spacer po parku

Spotkanie z policjantem

W związku z realizacją tematu "Uliczne sygnały" oprócz spaceru po naszych dzierzgońskich ulicach nasza grupa gościła Policjantów.

W piątek 23.09.2011r. odwiedzili nas Policjanci z Posterunku Policji w Dzierzgoniu Dzielnicowy p. Grzebyk oraz p. Sokalska - mama Maćka.

Rozmawialiśmy na temat bezpiecznego zachowania się na ulicy, przestrzegania zasad ruchu drogowego, utrwaliliśmy znajomość niektórych znaków drogowych oraz przypomnieliśmy sobie jak bezpiecznie zachować się w domu i przedszkolu. Dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy o pracy Policji.

Wiele radości sprawiły nam prezenty od naszych gości, znaczki odblaskowe, które zaraz przyczepiliśmy do plecaków i dzięki nim będziemy bardziej widoczni na ulicy.

Dziękujemy naszym gościom z zwłaszcza mamusi Maćka za odwiedziny w naszej grupie!!!

Zabawy i zajęcia w sali

Motylki w swojej sali w trakcie zajęć plastycznych oraz wesołej zabawy, która towarzyszy nam w czasie świczeń gimnastyczxnych.