Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu


„Grupa Kotki”

Wychowawcy
mgr Lucyna Królikowska
lic. Krystyna Szewczun
Grupa Kotki
Galeria grupy

Dzień Matki

Dzieci przedstawiły swoim mamom bajkę pt. "Królewna Śnieżka".

Wycieczka do biblioteki
Konkurs "Śmieciarka i jej przyjaciele"

Wiele atrakcji i radości dostarczyło dzieciom z grupy "Kotki" uczestniczenie w konkursie pt. "Śmieciarka i jej przyjaciele" zorganizowanym przez Burmistrza Dzierzgonia P. Kazimierza Szewczuna. Dzieci przygotowały piękne prace plastyczne, które zostały docenione i nagrodzone przez Jury konkursu. Wiele przyjemności sprawiły dzieciom nie tylko nagrody rzeczowe w postaci maskotki (duży miś) i słodyczy, ale przede wszystkim przejażdżka nowym samochodem - śmieciarką po dzierzgońskim rynku.

Dzień Babci i Dziadka
Konkurs

Dzieci z grupy "Kotki" brały udział w konkursie zorganizowanym przez DOK pod hasłem "Światełko do nieba". Wykonały wiele ciekawych prac, które zostały nagrodzone. Wyróżnionym dzieciom zostały wręczone nagrody w trakcie XVIII Finału WOŚP w Dzierzgoniu.

Nagrody
  • I miejsce - Ala Pyka
  • II miejsce - Zosia Chmielewska
  • III miejsce - Fabian Luckner
Wyróżnienia
  • Mateusz Marchlewski
  • Patrycja Szramowska
  • Weronika Zawistowska
  • Igor Kwidziński
  • Paweł Waszczyszyn
  • Maciej Leoniak
  • Agata Smolińska
Zajęcia gimnastyczne w sali