„Grupa Kotki”

Grupa Kotki
Galeria grupy

Dzień Matki

Dzieci przedstawiły swoim mamom bajkę pt. "Królewna Śnieżka".

Wycieczka do biblioteki

Konkurs "Śmieciarka i jej przyjaciele"

Wiele atrakcji i radości dostarczyło dzieciom z grupy "Kotki" uczestniczenie w konkursie pt. "Śmieciarka i jej przyjaciele" zorganizowanym przez Burmistrza Dzierzgonia P. Kazimierza Szewczuna. Dzieci przygotowały piękne prace plastyczne, które zostały docenione i nagrodzone przez Jury konkursu. Wiele przyjemności sprawiły dzieciom nie tylko nagrody rzeczowe w postaci maskotki (duży miś) i słodyczy, ale przede wszystkim przejażdżka nowym samochodem - śmieciarką po dzierzgońskim rynku.

Konkurs

Dzieci z grupy "Kotki" brały udział w konkursie zorganizowanym przez DOK pod hasłem "Światełko do nieba". Wykonały wiele ciekawych prac, które zostały nagrodzone. Wyróżnionym dzieciom zostały wręczone nagrody w trakcie XVIII Finału WOŚP w Dzierzgoniu.

• I miejsce - Ala Pyka
  • II miejsce - Zosia Chmielewska