„Grupa Kotki”

Wychowawca
mgr Lucyna Królikowska
lic. Krystyna Szewczun
Grupa Kotki
Galeria grupyDzień Matki

Dzieci przedstawiły swoim mamom bajkę pt. "Królewna Śnieżka".

Wycieczka do biblioteki

Konkurs "Śmieciarka i jej przyjaciele"

Wiele atrakcji i radości dostarczyło dzieciom z grupy "Kotki" uczestniczenie w konkursie pt. "Śmieciarka i jej przyjaciele" zorganizowanym przez Burmistrza Dzierzgonia P. Kazimierza Szewczuna. Dzieci przygotowały piękne prace plastyczne, które zostały docenione i nagrodzone przez Jury konkursu. Wiele przyjemności sprawiły dzieciom nie tylko nagrody rzeczowe w postaci maskotki (duży miś) i słodyczy, ale przede wszystkim przejażdżka nowym samochodem - śmieciarką po dzierzgońskim rynku.

Dzień Babci i Dziadka

Konkurs

Dzieci z grupy "Kotki" brały udział w konkursie zorganizowanym przez DOK pod hasłem "Światełko do nieba". Wykonały wiele ciekawych prac, które zostały nagrodzone. Wyróżnionym dzieciom zostały wręczone nagrody w trakcie XVIII Finału WOŚP w Dzierzgoniu.

Nagrody
  • I miejsce - Ala Pyka
  • II miejsce - Zosia Chmielewska
  • III miejsce - Fabian Luckner
Wyróżnienia
  • Mateusz Marchlewski
  • Patrycja Szramowska
  • Weronika Zawistowska
  • Igor Kwidziński
  • Paweł Waszczyszyn
  • Maciej Leoniak
  • Agata Smolińska

Zajęcia gimnastyczne w sali

Zabawy w Sali

Zajęcia w Dzierzgońskim Domu Kultury

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu