„Grupa Kotki”

Galeria grupy

Nasza sala

Wizyta u stomatologa

W grupie „Kotków” dzieci uczą się jak dbać o swoje zdrowie i higienę. Chętnie myją zęby po śniadaniu korzystają z chusteczek higienicznych. Wizyta w gabinecie stomatologicznym pomogła dzieciom przezwyciężyć strach przed dentystą.

Pani pielęgniarka porozmawiała z dziećmi na temat higieny osobistej i konieczności korzystania tylko z własnych przyborów.

Dzieci na zajęciach w DOK

Przedszkolna grupa "Kotki" na zajęciach plastycznych w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury