top


„Grupa Kotki”

Wychowawca
mgr Mariola Sugalska
mgr Barbara Koszewska
Grupa Kotki
Galeria grupyNasza sala

Wizyta u stomatologa

W grupie „Kotków” dzieci uczą się jak dbać o swoje zdrowie i higienę. Chętnie myją zęby po śniadaniu korzystają z chusteczek higienicznych. Wizyta w gabinecie stomatologicznym pomogła dzieciom przezwyciężyć strach przed dentystą.

Pani pielęgniarka porozmawiała z dziećmi na temat higieny osobistej i konieczności korzystania tylko z własnych przyborów.

Dzieci na zajęciach w DOK

Przedszkolna grupa "Kotki" na zajęciach plastycznych w Dzierzgońskim Ośrodku Kultury

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook