„Grupa Iskierki”

Wychowawca
mgr Lucyna Królikowska
lic. Krystyna Szewczun
Grupa Iskierki
Galeria grupyPożegnanie sześciolatków

SUPER ZABAWA W MEGAPARKU

Pięknego, słonecznego dnia- tj. 10 maja 2011r. 6-latki z grupy „Iskierki” wraz z wychowawcami pojechały na wycieczkę do Grudziądza do Megaparku.

W Megaparku dzieci zwiedziły:

  • Western i Mexico City czyli Świat Westernu i Meksyku
  • Kopalnię Złota
  • Park Dinozaurów
  • Safari
  • Zoo
  • Krainę Baśni i Legend
  • Krainę Flinstonów

Bardzo atrakcyjny był plac zabaw dla dzieci oraz przejazd bryczkami i kolejką. Najwięcej radości sprawiły dzieciom samodzielne „zakupy” w Miasteczku Westernowym. Wśród pamiątek, które przedszkolaki kupiły, dominowały pistolety i kapelusze kowbojskie, lalki, zwierzątka i samochody. Po smacznym obiedzie trzeba było wracać do domu. Szkoda, bo było naprawdę fajnie!

L. Królikowska i K. Szewczun

Udział w lekcji klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Dzierzgoniu

Spotkanie wigilijne

Mikołajki - Dzień Czerwony

Zabawy zimowe

Wyjazd do Kwidzyna

05.11.2010r. grupa „Iskierki” uczestniczyła w warsztatach praktycznej ekologii organizowanych przez Stowarzyszenie Eko – Inicjatywa z Kwidzyna. Zajęcia pt „Co świeci w żarówce? - o obiegu energii i przepływie materii” prowadzone w salach Kwidzyńskiego Zamku w oparciu o wystawę „Przyroda Polski Północnej” – pozwoliły nam poznać m. in. środowiska wodne, lądowe oraz rośliny i zwierzęta dla nich charakterystyczne. Ciekawostki o zwierzętach, które opowiedział nam pan Adam – nasz przewodnik – zapamiętamy na długo.

Wyjazd do Żuławki Sztumskiej

Z wizytą przedszkolu w Żuławce. W jeden z piękniejszych wrześniowych dni odwiedziliśmy dzieci z grupy "Zajączki" z przedszkola w Żuławce. Wspólne zabawy w sali i na świeżym powietrzu zintegrowały dzieci.

Teatrzyk

Poznajemy nasze miasto

Zajęcia plastyczne

Wycieczka do parku

Owocowa sałatka

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu