Grosz dla zwierzaka!

Dzieci z Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu po raz kolejny aktywnie włączyły się w zbiórkę pieniędzy (groszy) na elbląskie schronisko dla zwierząt. Akcję zorganizowała Gminna Koalicja na Rzecz Rozwoju Bibliotek. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci od 1.11.2013r do 15.01 2014r przynosiły do przedszkola „grosze” i gromadziły je w specjalnie do tego przygotowanych puszkach. Zebrane pieniądze zostały przekazane kierownikowi Biblioteki Publicznej w Dzierzgoniu Pani E. Lipskiej. Cieszymy się, że mogliśmy włączyć się w tak szczytny cel akcji i pomóc potrzebującym zwierzętom.

W. Machlik