top


Gimnazjaliści w Przedszkolu

Tegoroczny Dzień Dziecka umilili swoją wizytą uczniowie Gimnazjum wraz z wychowawcami M. Browarczyk oraz D. Browarczyk. Przygotowali oni dla przedszkolaków w ramach projektu edukacyjnego prezent w postaci bujanego konika na plac zabaw. Prezent wjechał do Przedszkola policyjnym radiowozem, co wywołwło radość i zaskoczenie maluchów. Uczniowie zaprezentowali piosenkę pt. \"Konik na biegunach\".

Pani Dyrektor podziękowała wolontariuszom oraz wychowawcom za tak miłą niespodziankę, wręczając cukierkowe kwiatki. Pan woźny z pomocą wolontariuszy zamontował konika-motorówkę w ogrodzie przedszkolnym. Potem przedszkolacy wraz z gimnazjalistami bawili się na placu zabaw.

Dzieci i pracownicy Przedszkola bardzo dziękują za umilenie tak szczególnego dnia jakim jest Dzień Dziecka.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu