Fioletowe Motylki”

Wychowawca
mgr Mirosława Zapała
Galeria grupy
  

  ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

  Zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i basenie z piłkami

  Słodka niespodzianka z okazji Dnia Dziecka

  DZIEŃ MATKI

  Zabawy na Nivea

  Czytanie bajek przez zaproszoną mamę

  XIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - poznawanie biblioteki

  Mamy robią słodką niespodziankę

  Wiosenne kanapki

  Zajączek w przedszkolu

  Czytanie bajek przez zaproszoną mamę

  Uroczystość grupowa - Dzień Kobiet

  ZNAJOMI DINOZAURÓW - warsztaty z paleontologiem z muzeum w Poznaniu

  Zajęcia plastyczne - malowanie farbami

  Dzień bez zabawek

  Zajęcia z języka angielskiego

  Zajęcia logopedyczne

  Dzień Babci i Dziadka

  Zajęcia plastyczne w DOK

  Dzień Pluszowego Misia

  Zwiedzamy nasze miasto - Dzierzgoń

  Robimy owocowe szaszłyki

  Dzień chłopca

  Dzień Przedszkolaka

  Pasowanie na Przedszkolaka

  Zajęcia muzyczne - gra na instrumentach

  Zabawy w kółko zainteresowań

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu