„Fioletowe Motylki”

Urodziny Miłosza
Urodziny Fabiana
Urodziny Kasi

Dnia 08 czerwca Kasia L. świętowała swoje szóste urodzinki!

Urodziny Oliwii

Tak Oliwia W. obchodziła swoje szóste urodzinki!

Uroczystość z okazji Dnia Matki w Motylkach
Urodziny Ani

Dnia 22 maja Ania W. obchdziła swoje szóste urodzinki!

Urodziny Leny

W dniu 11 maja Lena Z. świętowała szóste urodziny!

Wycieczka do Jerzwałdu
Gościliśmy w Bibliotece Miejskiej

W Ramach Ogólnopolskiego Rozwoju Bibliotek, uczestniczyliśmy w Bibliotece Miejskiej na bardzo ciekawych i fajnych zajęciach.

Z wizytą w Szkole Podstawowej

Dnia 11 maja gościliśmy w Szkole Podstawowej. Zwiedzaliśmy szkołę, uczestniczyliśmy w lekcji w klasie pierwszej. Pani Ola N. opowiedziała dzieciom o czekającym je obowiązku szkolnym, pokazała przybory szkolne i pozwoliła dzieciom pisać kredą na prawdziwej tablicy. Dzieki uprzejmości P. Danusi C., dzieci poznały wygląd i wyposażenie sali koputerowej.

Urodziny Mai

Dnia 07 maja Maja P. obchodziła swoje szóste urodzinki!

Poznajemy życie pszczół
Wycieczka po mieście
Warsztaty z rodzicami
Urodziny Ani P.

Dnia 25 marca Ania P. obchodziła swoje szóste urodzinki!

Urodziny Nadii

Dnia 24 marca Nadia W. świętowała swoje szóste urodziny!

Świętujemy Dzień Kobiet
Zajęcia w Domu Kultury
Sadzimy cebulę
Na zajęciach plastycznych robiliśmy pizzę.
Urodziny Karolinki M. oraz Mateusza K.

Dnia 20 lutego Karolinka M. i Mateusz K. świętowali swoje szóste urodzinki

DZIEŃ BEZ ZABAWEK

Realizując zadanie z Rocznego Programu Pracy Przedszkola dnia 30 stycznia zaplanowaliśmy DZIEŃ BEZ ZABAWEK. Tego dnia dzieci bawiły się przedmiotami, które gromadziliśmy w Skrzyni Skarbów. Dzieci są twórcze, więc w pomysłowy sposób wykorzystywały różne akcesoria.

Grosz dla Zwierzaka
Biesiada z okazji Święta Babci i Dziadka w przedszkolu
Zabawy w sali
Spotkanie wigilijne

W trakcie spotkania wigilijnego złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, łamiąc się opłatkiem. Śpiewaliśmy kolędy stważając prawdziwie wigilijny nastrój. Z przyjemnością skonsumowaliśmy paszteciki z kapustę i grzybami i popijaliśmy ciepły czerwony barszczyk.

Urodziny Tomka

Dnia 21 grudnia Tomek B. obchodził swoje 5-te urodziny. My świętowaliśmy już w piątek 19 grudnia!

Spotkanie z Mikołajem
Smakowały nam Miłosza pierniczki
Urodziny Wiktorii

Dnia 03 grudnia Wiktoria obchodziła swoje 5-te urodziny!

Ćwiczenia gimnastyczne
Urodziny Filipa
Sami robiliśmy kanapki

Realizując temat o zdrowiu, rozmawialismy o prawidłowym odżywianiu. Dzieci poznały "Piramidę odżywiania się" i wiedzą jakie jedzenie wplywa na zdrowie dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego postanowiliśmy samodzielnie zrobić sobie kanapki. Uczyliśmy się prawidłowo posługiwać sztućcami i robić "wesołe i śmieszne" kanapki, które z apetytem zjedliśmy na drugie śniadanie,

W pracowni plastycznej w Domu Kultury
Urodziny Kingi

Dnia 03.11.2014r Kinga P. obchodziła swoje 5-te urodzinki!

Robimy sałatkę warzywną

Realizując temat: "Jesień w ogrodzie" robiliśmy sałatkę warzywną z majonezem. Dzieci z wielką ochotą podjęły się wyzwaniu ale przede wszystkim bezpiecznie posługiwały się nożykami, krojąc ugtowane warzywa w drobną koskę. Sałatka smakowała dzieciom oraz paniom, które zostały poczęstowane sałatką przez naszych przedszkolaków.

Myjemy ząbki
Robiliśmy kompoty

Wiemy już jak się robi zapasy na zimę. Dnia 26 września zrobiliśmy sobie kompoty z jabłek, gruszek i śliwek. Teraz są ozdobą w kąciku przyrody a później będą smakowitym, owocowym napojem.

Zabawy w ogrodzie przedszkolnym
Urodziny Damiana

Dnia 15 września Damian F. obchodził swoje 5-te urodziny!

Wycieczka do parku.

W poszukiwaniu oznak nadchodzącej jesieni, wybraliśmy się do pobliskiego parku. Dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa iglaste oraz liściaste, zbierały kolorowe listki i zaprzyjaźniały się z drzewami,

Nowy Rok Szkolny i pierwszy dzień w przedszkolu