top


„Fioletowe Motylki”

Wychowawca
mgr Małgorzata Bernacka
Fioletowe Motylki
Galeria grupyUrodziny Igora

Urodziny Adriana

  Dzień bez zabawek

  Urodziny Karolinki

  Urodziny Agatki

  Urodziny Wiktora

  Urodziny Miłosza

  Urodziny Fabiana

  Urodziny Kasi

  Dnia 08 czerwca Kasia L. świętowała swoje szóste urodzinki!

  Urodziny Oliwii

  Tak Oliwia W. obchodziła swoje szóste urodzinki!

  Uroczystość z okazji Dnia Matki w Motylkach

  Urodziny Ani

  Dnia 22 maja Ania W. obchdziła swoje szóste urodzinki!

  Urodziny Leny

  W dniu 11 maja Lena Z. świętowała szóste urodziny!

  Wycieczka do Jerzwałdu

  Gościliśmy w Bibliotece Miejskiej

  W Ramach Ogólnopolskiego Rozwoju Bibliotek, uczestniczyliśmy w Bibliotece Miejskiej na bardzo ciekawych i fajnych zajęciach.

  Z wizytą w Szkole Podstawowej

  Dnia 11 maja gościliśmy w Szkole Podstawowej. Zwiedzaliśmy szkołę, uczestniczyliśmy w lekcji w klasie pierwszej. Pani Ola N. opowiedziała dzieciom o czekającym je obowiązku szkolnym, pokazała przybory szkolne i pozwoliła dzieciom pisać kredą na prawdziwej tablicy. Dzieki uprzejmości P. Danusi C., dzieci poznały wygląd i wyposażenie sali koputerowej.

  Urodziny Mai

  Dnia 07 maja Maja P. obchodziła swoje szóste urodzinki!

  Poznajemy życie pszczół

  Wycieczka po mieście

  Warsztaty z rodzicami

  Urodziny Ani P.

  Dnia 25 marca Ania P. obchodziła swoje szóste urodzinki!

  Urodziny Nadii

  Dnia 24 marca Nadia W. świętowała swoje szóste urodziny!

  Świętujemy Dzień Kobiet

  Zajęcia w Domu Kultury

  Sadzimy cebulę

  Na zajęciach plastycznych robiliśmy pizzę.

  Urodziny Karolinki M. oraz Mateusza K.

  Dnia 20 lutego Karolinka M. i Mateusz K. świętowali swoje szóste urodzinki

  DZIEŃ BEZ ZABAWEK

  Realizując zadanie z Rocznego Programu Pracy Przedszkola dnia 30 stycznia zaplanowaliśmy DZIEŃ BEZ ZABAWEK. Tego dnia dzieci bawiły się przedmiotami, które gromadziliśmy w Skrzyni Skarbów. Dzieci są twórcze, więc w pomysłowy sposób wykorzystywały różne akcesoria.

  Grosz dla Zwierzaka

  Biesiada z okazji Święta Babci i Dziadka w przedszkolu

  Zabawy w sali

  Spotkanie wigilijne

  W trakcie spotkania wigilijnego złożyliśmy sobie świąteczne życzenia, łamiąc się opłatkiem. Śpiewaliśmy kolędy stważając prawdziwie wigilijny nastrój. Z przyjemnością skonsumowaliśmy paszteciki z kapustę i grzybami i popijaliśmy ciepły czerwony barszczyk.

  Urodziny Tomka

  Dnia 21 grudnia Tomek B. obchodził swoje 5-te urodziny. My świętowaliśmy już w piątek 19 grudnia!

  Spotkanie z Mikołajem

  Smakowały nam Miłosza pierniczki

  Urodziny Wiktorii

  Dnia 03 grudnia Wiktoria obchodziła swoje 5-te urodziny!

  Ćwiczenia gimnastyczne

  Dzień Pluszowego Misia

  Urodziny Filipa

  Sami robiliśmy kanapki

  Realizując temat o zdrowiu, rozmawialismy o prawidłowym odżywianiu. Dzieci poznały "Piramidę odżywiania się" i wiedzą jakie jedzenie wplywa na zdrowie dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego postanowiliśmy samodzielnie zrobić sobie kanapki. Uczyliśmy się prawidłowo posługiwać sztućcami i robić "wesołe i śmieszne" kanapki, które z apetytem zjedliśmy na drugie śniadanie,

  W pracowni plastycznej w Domu Kultury

  Urodziny Kingi

  Dnia 03.11.2014r Kinga P. obchodziła swoje 5-te urodzinki!

  Robimy sałatkę warzywną

  Realizując temat: "Jesień w ogrodzie" robiliśmy sałatkę warzywną z majonezem. Dzieci z wielką ochotą podjęły się wyzwaniu ale przede wszystkim bezpiecznie posługiwały się nożykami, krojąc ugtowane warzywa w drobną koskę. Sałatka smakowała dzieciom oraz paniom, które zostały poczęstowane sałatką przez naszych przedszkolaków.

  Myjemy ząbki

  Robiliśmy kompoty

  Wiemy już jak się robi zapasy na zimę. Dnia 26 września zrobiliśmy sobie kompoty z jabłek, gruszek i śliwek. Teraz są ozdobą w kąciku przyrody a później będą smakowitym, owocowym napojem.

  Zabawy w ogrodzie przedszkolnym

  Urodziny Damiana

  Dnia 15 września Damian F. obchodził swoje 5-te urodziny!

  Wycieczka do parku.

  W poszukiwaniu oznak nadchodzącej jesieni, wybraliśmy się do pobliskiego parku. Dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa iglaste oraz liściaste, zbierały kolorowe listki i zaprzyjaźniały się z drzewami,

  Nowy Rok Szkolny i pierwszy dzień w przedszkolu

  Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu