Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

FESTYN RODZINNY W TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU

Od wielu lat w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu organizujemy Festyn Rodzinny. W tym roku szkolnym piknik w gronie rodzinnym odbył się dnia 28 maja. Celem spotkania była integracja społeczności przedszkolnej czyli dzieci i rodziców oraz środowiska lokalnego. Przybyłych gości zabawiały specjalnie na tę okazję zaproszone klauny oraz dobra muzyka. Wiele osób, małych i dorosłych brało udział w różnych konkurencjach sprawnościowych oraz wokalnych. Podczas rodzinnego spotkania zajadano się kiełbaskami z grilla i chętnie goszczono się w przedszkolnej kawiarence. Dzieci były zadowolone, tańczyły, śpiewały oraz wesoło biegały z pomalowanymi twarzami.

Wszyscy dobrze się bawili i cieszyli, że pogoda nie zepsuła nam imprezy.

Mariola Sugalska
Patrycja Ptak

Wróć