FESTYN RODZINNY W <br />TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU W DZIERZGONIU

Pracownicy Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu stworzyli okazję do świętowania Dnia Matki, Ojca i Dnia Dziecka na wspólnym Festynie w dniu 12.06.2012r. Dzieci po raz kolejny obchodziły swoje święto, gdyż dnia 01. czerwca w ramach prezentu pojechały do Elbląga do kina na bajkę „HIP, HIP – HURA! ”.

Atrakcją festynu miał być Teatr Na Szczudłach w ogrodzie przedszkolnym, jednak nadchodząca burza sprawiła, iż aktorzy przedstawili w sali zabaw spektakl pt., „Wiersze J. Brzechwy”, w którym niektóre dzieci też mogły wystąpić. Przedszkolaki wraz z rodzicami brały udział w zawodach sportowych, pod hasłem: „PRZEDSZKOLE TĘCZOWE DO SPORTU GOTOWE”. Było miło, dużo śmiechu i zabawy, a dla rywalizujących uczestników czekały słodkie nagrody. Podczas spotkania można było posilić się kiełbaską z grilla, oraz kawą i ciastem upieczonym przez nasze kuchareczki. Zaś dla dzieci był „Kącik Łasucha” czyli wata cukrowa, którą uwielbiają nie tylko mali, ale również i rodzice. Podczas spotkania można było obejrzeć występy naszych małych artystów i aktywnie spędzić czas na łonie natury.

Festyn miał na celu integrację rodzin i dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

organizatorki festynu
Mariola S. i Agnieszka L.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu