Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

FESTYN RODZINNY W
TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU W DZIERZGONIU

Pracownicy Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu stworzyli okazję do świętowania Dnia Matki, Ojca i Dnia Dziecka na wspólnym Festynie w dniu 12.06.2012r. Dzieci po raz kolejny obchodziły swoje święto, gdyż dnia 01. czerwca w ramach prezentu pojechały do Elbląga do kina na bajkę „HIP, HIP – HURA! ”.

Atrakcją festynu miał być Teatr Na Szczudłach w ogrodzie przedszkolnym, jednak nadchodząca burza sprawiła, iż aktorzy przedstawili w sali zabaw spektakl pt., „Wiersze J. Brzechwy”, w którym niektóre dzieci też mogły wystąpić. Przedszkolaki wraz z rodzicami brały udział w zawodach sportowych, pod hasłem: „PRZEDSZKOLE TĘCZOWE DO SPORTU GOTOWE”. Było miło, dużo śmiechu i zabawy, a dla rywalizujących uczestników czekały słodkie nagrody. Podczas spotkania można było posilić się kiełbaską z grilla, oraz kawą i ciastem upieczonym przez nasze kuchareczki. Zaś dla dzieci był „Kącik Łasucha” czyli wata cukrowa, którą uwielbiają nie tylko mali, ale również i rodzice. Podczas spotkania można było obejrzeć występy naszych małych artystów i aktywnie spędzić czas na łonie natury.

Festyn miał na celu integrację rodzin i dobrą zabawę na świeżym powietrzu.

organizatorki festynu
Mariola S. i Agnieszka L.

Wróć