Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Festiwal Piosenki Przedszkolnej - Dzień Matki

„NAJLEPSZE JEST U MAMY, TO ŻE JĄ MAMY”

Z okazji Dnia Mamy, tj. 26-go maja 2011r. w Zespole Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej, w którym udział wzięły dzieci z naszego Przedszkola oraz zaproszone mamy.

Już o godzinie 900 cała szkolna aula zapełniła się mamusiami, które z niecierpliwością czekały na występ swoich pociech.

Podczas uroczystości przedszkolaki wystąpiły z częścią artystyczną z okazji Święta Mamy, a tuż po wręczeniu symbolicznego kwiatka, można było obejrzeć prezentacje multimedialną, nt: „Jaka jest moja mama?” oraz „Czego życzę swojej mamie z okazji Jej Święta”.

Po prezentacji życzeń odbył się oczekiwany przez wszystkich FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ. Każda grupa zaprezentowała swoją piosenkę, którą przygotowywała specjalnie na tę okazję. Gromkimi brawami i „słodkimi” prezentami nagrodzono wszystkich małych artystów.

Dzieci naszego Przedszkola oraz nauczycielki prowadzące uroczystość dziękują wszystkim za tak wspaniałą imprezę. Przede wszystkim Dyrektorowi Zespołu Szkół –Panu J. Drwięga, Pani Dyrektor W. Żuchowskiej oraz Paniom: S. Mańkowskiej i E. Opalewskiej. Również dziękujemy Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dzierzgoniu, za ufundowanie nagród dla dzieci, wszystkim, którzy włączyli się w jej przygotowanie: wychowawcom grup oraz młodzieży operującej sprzętem nagłaśniającym.

L. Królikowska oraz M. Sugalska

Wróć