Festiwal Dzieciecej Poezji Śpiewanej

Dnia 22 Maja w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbył się Festiwal Dziecięcej Poezji Śpiewanej. Celem festiwalu było propagowanie takiego gatunku muzycznego jakim jest poezja śpiewana, a także rozwijanie talentu wokalno – muzycznego wśród dzieci. Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne, które przedstawiły wybrany przez siebie utwór literacki w formie poezji śpiewanej. Wybierane najczęściej utwory pochodziły z twórczości znanego polskiego poety Jana Brzechwy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w festiwalu oraz słodycze

Organizatorzy:
M. Zapała