Dzień Żółty w Przedszkolu

28.10.2010r. w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu został zorganizowany Dzień Żółty, który zapoczątkował obchody święta kolejnych kolorów tęczy. Jest to związane z realizacją programu pt: \"Tęczowa matematyka\", który w tym roku został zatwierdzony do pracy dydaktycznej z dziećmi. Wiele radości sprawiło dzieciom możliwość ubrania się na żółto. Wszystkie zabawy, zajęcia oraz posiłki w tym dniu wiązały się z tym kolorem.

Organizatorki: L. Królikowska, I. Nowak, P. Ptak, M. Szewczun