top


Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września 2023r. dzieci bawiły się z okazji Dnia Przedszkolaka. Z okazji tego cudownego święta do przedszkola przybyli Klauni Ruphert i Rico. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w zabawach i konkursach, które zaproponowali goście. Najbardziej wyczekiwaną przez dzieci atrakcją było malowanie włosów. Uśmiechy i radość widniały na twarzach wszystkich dzieci. Żałujemy, że czas minął nam tak szybko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas naszym kochanym klaunom.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu