Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada dzieci z Tęczowego Przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł z pluszowym misiem. W salach zabaw dzieci bawiły się przy piosenkach o misiu, poznały historie tego święta jak również wykonywały rysunki na temat „Mój przyjaciel Miś”. Dzieci miały możliwość degustacji przysmaku wszystkich niedźwiadków jakim jest miód. Na koniec wszystkie grupy wykonały sobie wspólne zdjęcie wraz z przyniesionymi maskotkami pluszowych misiów. Na pewno ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków.