top


Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada dzieci z Tęczowego Przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł z pluszowym misiem. W salach zabaw dzieci bawiły się przy piosenkach o misiu, poznały historie tego święta jak również wykonywały rysunki na temat „Mój przyjaciel Miś”. Dzieci miały możliwość degustacji przysmaku wszystkich niedźwiadków jakim jest miód. Na koniec wszystkie grupy wykonały sobie wspólne zdjęcie wraz z przyniesionymi maskotkami pluszowych misiów. Na pewno ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu