Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

DZIEŃ OTWATRY W PRZEDSZKOLU

Od wielu lat w Tęczowym Przedszkolu organizujemy Dzień Otwarty dla naszych przyszłych przedszkolaków. W tym roku takie spotkanie odbyło się dnia 22 stycznia. Celem spotkania było poznanie placówki przedszkolnej, sal zabaw oraz zapoznanie się z nauczycielkami i ze swoimi rówieśnikami.

Cieszy nas fakt, iż dzieci nieuczęszczające jeszcze do przedszkola, bardzo chętnie brały udział w różnych zabawach przygotowanych przez panią Patrycję S. i panią Darię Z.

Sam pobyt w przedszkolu i interesujące zabawy sprawiły wiele radości nie tylko dzieciom, ale również przybyłym rodzicom. Każdy z zaproszonych gości mógł samodzielnie wykonać upominek dla swojej babci i dziadka z okazji przypadającego w styczniu Ich Święta.

Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem oraz podziękowaniem w postaci dyplomów Dla Przyszłych Przedszkolaków naszej placówki.

Wróć