Dzień otwarty w Przedszkolu

Dnia 20 stycznia 2011r. panie Mariola S. i Małgosia J. zorganizowały Dzień Otwarty w Tęczowym Przedszkolu pod hasłem: \"Tęczowe zabawy małych i dużych\". Dzieci wraz z rodzicami integrowały się podczas zabaw w kole, zajęć plastycznych i wspólnego poczęstunku. Na zakończenie każde dziecko otrzymało Dyplom Przedszkolaka i cukierki.

Dzień otwarty ma na celu zapoznanie dzieci, które nie są objęte wychowaniem przedszkolnym z budynkiem przedszkola, salą zabaw, pracownikami oraz integracją rodziny.