Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

DZIEŃ OTWARTY

24.02.2016r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców i dzieci, które będą uczęszczały w przyszłym roku do naszej placówki. Zajęcia rozpoczęły się powitaniem dzieci i rodziców. Każde dziecko wchodząc do sali mogło wybrać sobie znaczek, na którym rodzic pisał imię swojego dziecka i przyklejał na bluzeczkę.

Dzieci miały możliwość swobodnej zabawy w wybranych przez siebie kącikach, poznania nowych kolegów i koleżanek, zabawy z rodzicami i paniami z przedszkola. Rodzice wraz z dziećmi dzielnie i wytrwale pracowali nad pracą plastyczną, gdzie ich zadaniem było zrobienie kwiatka z odrysowanych dłoni dzieci. Efekty pracy możemy zobaczyć na zdjęciach:) Wiele radości sprawiła zabawa z chustą animacyjną. Rodzice również brali czynny udział w zabawie. "Kółko graniaste" to zabawa znana od lat, rodzice wspaniale poradzili sobie z zadaniem, to właśnie oni uczyli dzieci zabawy znanej im z przedszkola. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za wspólną zabawę

 

A.Lewandowska
M.Zapała

Wróć