Dzień otwarty

Dnia 15.02.2013r. w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych wychowanków przedszkola. Dzieci wspólnie z rodzicami i opiekunami uczestniczyły w zajęciach plastycznych i muzyczno – ruchowych. Przygotowany słodki poczęstunek był miłą niespodzianką dla wszystkich. Spotkania takie umożliwiają poznanie środowiska przedszkolnego (sali zabaw, budynku przedszkola, nauczycielek, atmosfery panującej w przedszkolu), doskonalą umiejętność nawiązywania kontaktu z rówieśnikami oraz służą integracji rodziny. Wszystkie dzieci miło spędziły czas - pełne wrażeń i z uśmiechem na twarzy żegnały się z przedszkolem.

Mirosława Zapała
Wiesława Machlik