Dzień niebieski

Kolejnym \"Tęczowym dniem\" był DZIEŃ NIEBIESKI, który obchodziliśmy 17.02.2012r. wraz z Tęczowym Dniem Poezji. Spotkanie rozpoczęliśmy naszym tęczowym hymnem. Następnie obejrzeliśmy interesujące inscenizacje wierszy J. Brzechwy \"Leń\" i J. Tuwima \"Abecadło\" w wykonaniu dzieci z grupy \"Motyle\"

Aby dowiedzeć się co jest, a co może być niebieskie układaliśmy puzzle, które otrzymaliśmy w tajemniczych kopertach.

Ciekawie \"wypadły\" prezentacje naszych grup, mieliśmy okazję popisać się wykonanymi wcześniej opaskami.

Karnawałowy taniec zakończył nasze wspólne spotkanie z kolorem blue.

L. Królikowska i I. Nowak