top


Dzień kundelka

Dnia 25 października 2022r. nasze przedszkolaki odwiedziła Pani Joanna Grzegowska- wolontariuszka Stowarzyszenia REKS w Malborku oraz Kociej Farmy w Dzierzgoniu. Pani Asia opowiedziała dzieciom historię pochodzenia psa, pokazała różne rasy psów oraz nauczyła nas jak zachować się bezpiecznie w razie jego ataku. Z najstarszą grupą przedszkolaków przeprowadziła mini konkurs "zgaduj - zgadula" nt. psiego życia. Pani Joanna podziękowała za otrzymaną dla zwierząt karmę, a przedszkolaki podziękowały za wspaniałe spotkanie.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu