top


Dzień Kobiet

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet... niech każdy się dowie... - ta piosenka dziś witała wszystkie osoby wchodzące do naszego przedszkola. Nasza cała przedszkolna rodzinka wspólnie świętowała dzisiejsze święto. Każda kobietka i Ta mała i Ta duża obdarowana została kwiatkami i upominkami. Były życzenia, występy, wspólne pląsy i zabawy czemu towarzyszyło wiele radości, uśmiechów i niesamowicie ciepła, rodzinna atmosfera. Wszystkim Paniom przedszkolaki składają najserdeczniejsze życzenia.

 

 

8 marca cd.... buziaczki słodziaczki

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Środa, 8 marca 2023

 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu