Dzień Kobiet

Ósmego marca w naszym przedszkolu miła atmosfera panowała już od rana. Chłopcy szczególnie starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym.

Obchody tego przyjemnego dnia miały swoje zwieńczenie w uroczystości, podczas której dzieci z grup: Błękitne Rybki, Żółte Pszczółki, Zielone Żabki prezentowały swoje umiejętności wokalno – recytatorsko – taneczne.

Wszystkie kobiety zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i papierowy kwiatek. I pomimo, iż pogoda za oknem nie była przyjemna to w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.

Organizatorki L. Królikowska I. Nowak M. Sugalska