DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU W DZIERZGONIU

Dnia 14 października odbyła się z tej okazji wyjątkowa uroczystość. Wśród zaproszonych gości, Pani Elżbiety Domańskiej, Pań emerytek, Pań dyrektorek, nauczycielek oraz pracowników obsługi, najstarsze przedszkolaki z grupy " Błękitne Rybki" prezentowały piękne wiersze, piosenki i tańce. Głos zabrała Pani dyrektor, która podziękowała wszystkim pracownikom za pracę. Pani burmistrz zaznaczyła jak ważną rolę w życiu dzieci odgrywa etap przedszkolny. Jedna z emerytowanych nauczycielek, podziękowała za pamięć o nich. Wszyscy otrzymali miły podarunek i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

M. Jabłońska L. Królikowska