DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu

Dnia 14 października br w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z grup 5 - letnich \"Krasnale\" i \"Żabki\" pod kierunkiem swoich pań przygotowały montaż słowno - muzyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia.Wręczyły upominki w postaci laurek ze słonecznikiem. Atmosfera była miła i serdeczna a występ uświęcił ten świąteczny dzień. Pani Dyrektor dołączyła się do życzeń dla wszystkich pracowników przedszkola.

Organizatorki: M. Bernacka, W. Machlik


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu