DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu

Dnia 14 października br w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z grup 5 - letnich \"Krasnale\" i \"Żabki\" pod kierunkiem swoich pań przygotowały montaż słowno - muzyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i składały życzenia.Wręczyły upominki w postaci laurek ze słonecznikiem. Atmosfera była miła i serdeczna a występ uświęcił ten świąteczny dzień. Pani Dyrektor dołączyła się do życzeń dla wszystkich pracowników przedszkola.

Organizatorki: M. Bernacka, W. Machlik