top


Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2022r. w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy Błękitne Rybki, Fioletowe Motylki i Zielone Żabki przygotowały wzruszającą część artystyczną. Pani dyrektor oraz zaproszeni goście złożyli życzenia wszystkim pracownikom przedszkola życząc dalszych sukcesów.

 

 

??Dzieci z grupy Błękitne Rybki z okazji Dnia Edukacji Narodowej wykonały taniec "Jesienny Kujawiaczek" ??

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 14 października 2022

 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2024 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu