Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

„Wykształcenie to dobro,

którego nic nie jest

w stanie nas pozbawić”

 

14 października odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego dzieci z grupy „Niebieskie Smerfy” pod kierunkiem swoich pań, zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Z dumą i godnością dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały tańce. Złożyły serdeczne życzenia wszystkim pracownikom Tęczowego Przedszkola - życzyły zdrowia, zadowolenia oraz pomyślności i cierpliwości. W podziękowaniu za pracę, opiekę i oddanie, wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola i gościom – paniom emerytkom oraz Pani sekretarz - upominki w postaci laurek. Do życzeń dołączyła się Pani dyr. B. Koszewska, która życzyła dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym wszystkim pracownikom Tęczowego Przedszkola. Głos zabrała również Pani sekretarz Alicja Podlewska składając życzenia w swoim imieniu i Pani Burmistrz wszystkim pracownikom.

Atmosfera była miła i serdeczna a występ przedszkolaków uświęcił ten szczególny i świąteczny dzień.

W. Machlik, D. Zima

Wróć