Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

DZIEŃ DZIECKA W TĘCZOWYM PRZEDSZKOLU

Dnia 01 czerwca w Tęczowym Przedszkolu od samego rana rozbrzmiewała muzyka, która z kolorową dekoracją wprowadzała dzieci w radosne świętowanie Dnia Dziecka. W tym samym dniu dzieci na powitanie częstowały się cukierkami, a nauczycielki składały im najlepsze życzenia.

Główne atrakcje odbyły się w ogrodzie przedszkolnym. Wszystkie dzieci wspólnie odśpiewały piosenki „ Na powitanie” i „ Kiedy jesteś smutny”. Zaś panie zaśpiewały dzieciom „Sto lat!”.

Wiele radości i emocji ze zdobywania nagród, dzieci czerpały z prowadzonych zawodów sportowych, malowania na wywieszonych arkuszach papieru, rysowania kredą na płytach chodnikowych, puszczania przedziwnych baniek mydlanych oraz tańców z nauczycielkami przy wesołej muzyce.

Następnie wszystkie dzieci zajadały się kiełbaskami z grilla i słodyczami. Radości nie było końca.

W Dniu Dziecka dowiedzieliśmy się także, że nasze wysiłki zachęcające do głosowania na Podwórko Nivea w Dzierzgoniu zostały nagrodzone i nasze miasteczko wzbogaci się o nowy plac zabaw ufundowany przez firmę Nivea.

Z pewnością był to jeden z najlepszych dni pobytu w przedszkolu który utkwi dzieciom w pamięci.

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki pojadą wkrótce do Gdańska do PGE ARENA na największą w Polsce wystawę klocków LEGO. Przedszkolaki bardzo dziękują za ufundowane słodycze Panu Mirosławowi Peć- dyrektorowi Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Dzierzgoniu.

Organizatorki i nauczycielki z
Tęczowego Przedszkola w Dzierzgoniu.

Wróć