top


Dzień Dziecka

„MAMY PRAWO DO ZABAWY” – pod takim hasłem w dniu 01.06.2009 r. dzieci obchodziły Dzień Dziecka. Po uroczystym otwarciu i odśpiewaniu „Tęczowego hymnu” oraz przypomnieniu wszystkim dzieciom Praw Dziecka (występ grupy Słoneczka) kolorowym korowodem z wysoko uniesionymi transparentami informującymi o prawach dziecka, przeszliśmy ulicami miasta. W trakcie przemarszu dzieci głośno i radośnie śpiewały piosenki i skandowały swoje prawa. Po powrocie odbyły się zawody sportowe w dwóch kategoriach. W pierwszej kolejności bawiły się dzieci młodsze, a następnie dzieci starsze. W przeprowadzonych konkurencjach wszyscy byli zwycięzcami, za co nagrodzeni zostali słodyczami, które ufundował pan P. Wójcik i dyplomami. Po wyczerpujących konkurencjach dzieci mogły odpocząć pod akacją i posilić się kiełbaskami z grilla. Poczęstunek ufundowali dzieciom p. T. Waszczyszyn i firma „Słonko”. Niestety pogoda sporządziła nam psikusa i musieliśmy na posiłek uciekać do przedszkola. Mimo to zabawa minęła w miłej atmosferze.

Organizatorki: Małgorzata Szewczun i Lucyna Królikowska


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu