top


Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka jest chwilą wyczekiwaną nie tylko przez dziadków, ale i przez nas wszystkich. Specjalnie z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały dla wszystkich babć i dziadków króciutkie występy. Pragniemy Wam drodzy dziadkowie złożyć najserdeczniejsze życzenia,abyście długo żyli w zdrowiu i pełni energii. Wykorzystano tekst i muzykę #AnnaBrychSzkoleniazWyobraźnią

 

 

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

 

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

   Wróć
  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

  to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

  Sala
  Tęczowego Przedszkola
  w Dzierzgoniu
  2019 - 2022 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu