Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka jest chwilą wyczekiwaną nie tylko przez dziadków, ale i przez nas wszystkich. Specjalnie z tej okazji nasze przedszkolaki przygotowały dla wszystkich babć i dziadków króciutkie występy. Pragniemy Wam drodzy dziadkowie złożyć najserdeczniejsze życzenia,abyście długo żyli w zdrowiu i pełni energii. Wykorzystano tekst i muzykę #AnnaBrychSzkoleniazWyobraźnią

Opublikowany przez Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu Piątek, 21 stycznia 2022

2019 - 2022 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu