top


Drugi tydzień ferii

Drugi tydzień ferii dzieci rozpoczęły także bardzo aktywnie. Zajęcia rozpoczęliśmy jak zawsze rozgrzewką ze Spółdzielnia Socjalna Dzierzgoń na Start. Dziś dla naszych przedszkolaków przygotowane były różnorodne gry i zabawy. Dzień obfitował w wiele uśmiechu i radości. Przedszkolaki wraz z Paniami udały się do HAPPY Sala Zabaw. W sali zabaw dzieci miały do dyspozycji ogromną konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnię, basen z piłeczkami, trampolinę, piłki do skakania, klocki i wiele innych atrakcji. Zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Była to doskonała okazja do integracji grup przedszkolnych oraz spożytkowania niezmierzonych pokładów energii zarówno maluchów jak i starszaków. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji wróciliśmy do przedszkola.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu