Czerwone Biedronki”

DZIEŃ MAMY I TATY W BIEDRONKACH

DZIEŃ DZIECKA

"WIERSZE, WIERSZE, WIERSZYKI"

Nasze przedszkolaki odwiedziły uczennice klasy I LO o profilu mundurowym z dzierzgońskiego liceum prezentując nam  między innymi wiersze" Okulary",       " Lokomotywa" i   " Skarżypyta" . Było nam niezmmiernie miło gościć tak wspaniełe dziewczyny, które sprawiły nam ogromną radość. Dziękujemy pani Dorocie za przybycie i mile spędzony czas.

WYCIECZKA DO PARKU

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW

WIOSENNA WYCIECZKA NA ŁĄKĘ

W GALERII PISANEK U PANI MAŁGORZATY KRAUZE

Kolejna wycieczka autokarowa Biedronek. Tym razem odwiedziliśmy Panią Małgorzatę Krauze i jej galerię pisanek. Różnorodność, piękna kolorystyka, staranność, precyzja, zaamgażowanie i serce - to co ukazały nam wykonane przez autorkę prace.

Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za możliwość obejrzenia wystawy.

WYCIECZKA NA WIEJSKIE PODWÓRKO

Czerwone Biedronki wybrały się na autokarową wycieczkę na wiejskie podwórko do Pani Emilii Spicha, gdzie mogły zobaczyć krowy, kury, koguta, psy i koty. Byliśmy o oborze, widzieliśmy sprzęty potrzebne w gospodarstwie.

Pragniemy bardzo serdecznie podziekować Pani Emilii za zaproszenie na swoją posesję i mile spędzony czas.

POZNAJEMY WŁOCHY - KOLEJNE SPOTKANIE Z PANIA MAŁGOSIĄ W RTI

WZBOGACAMY KĄCIK PRZYRODY - SADZIMY CEBULĘ, ZBOŻE I RZEŻUCHĘ

ODWIEDZAMY BIBLIOTEKĘ

"WIOSENNE SŁONECZKE" - ZAJĘCIA PLASTYCZNE U PANI SYLWII

DZIEŃ KOBIET W BIEDRONKACH

POZNAJEMY RÓŻNE RODZAJE PIŁEK I ICH ZASTOSOWANIE RAZEM W WOLONTARIUSZKAMI

SURÓWKA MARCHEWKOWO - JABŁKOWA

Biedroneczki, postawowiły przygotować surówką marchewkowo - jabłkową przy użyciu robota. Wyszła nam słodka i puszna przekąska.Mniam!!!

TŁUSTY CZWARTEK

MUZYCZNE SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZAMI

POZNAJEMY FRANCJĘ

Tym razem dzieci z grupy Biedronki wybrały sie do RTI w Dzierzgoniu, gdzie Pani Małgosia przedstawiła nam ciekawe informacje na temat Francji. Dziękujemy bardzo za gościnę!!

WYCIECZKA PO SKLEPACH

Grupa " Czerwone Biedronki" wybrała sie na wycieczkę po okolicznych sklepach. Dziękujemy wszystkim Paniom  za miłe, ciepłe i serdeczne przyjęcie oraz za upominki.

DZIĘKUJEMY!!!

SMACZNE I ZDROWE KANAPKI KOLOROWE

ZJEŻDŻAMY NA SANKACH "Z GÓRKI NA PAZURKI "

DZIEŃ BABCI I DZIADKA CZ.1

BAL KARNAWAŁOWY "W LODOWEJ KRAINIE"

MIKOŁAJKI W BIEDRONKACH

NASZE PIERWSZE ZABAWY NA ŚNIEGU

PRZYBOTOWUJEMY KARMNIK DLA PTAKÓW Z MATERIAŁÓW WTÓRNYCH

W ODWIEDZINACH U RYBEK

Grupa dzieci 6 letnich " Błękitne Rybki" zaprosiła Biedronki i Tygryski na przedstawienia" Leśne grzyby", które bardzo nam sie podobało. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

11 LISTOPADA Z FLAGĄ I WĄSAMI PIŁSUDSKIEGO

ZWIEDZAMY DZIERZGOŃ

CZYTANIE BAJKI PRZEZ ZAPROSZONEGO GOŚCIA - UCZENNICĘ KLASY IV PAULINĘ

ZABAWY Z WOLONTARIUSZKAMI Z GIMNAZJUM

DBAMY O ZĘBY

WYJAZD DO KINA

Biedronki podczas pierwszej wycieczki autokarowej do kina Światowid na bajkę " Dzielna Syrenka i piraci z Karaibów". Było wspaniale a przedszkolaki spisały się na medal. GRATULUJĘ!!!

POZNAJEMY IRLANDIĘ

"JESIENNY BUKIET" - PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

DZIEŃ CHŁOPCA W BIEDRONKACH

CO Z SADU, A CO Z OGRODU?

WYCIECZKA DO PARKU W POSZUKIWANIU DARÓW JESIENI

BIEDRONKI SPRZĄTAJĄ ŚWIAT