„Czerwone Biedronki”

DZIEŃ MAMY I TATY W BIEDRONKACH
DZIEŃ DZIECKA
"WIERSZE, WIERSZE, WIERSZYKI"

Nasze przedszkolaki odwiedziły uczennice klasy I LO o profilu mundurowym z dzierzgońskiego liceum prezentując nam  między innymi wiersze" Okulary",       " Lokomotywa" i   " Skarżypyta" . Było nam niezmmiernie miło gościć tak wspaniełe dziewczyny, które sprawiły nam ogromną radość. Dziękujemy pani Dorocie za przybycie i mile spędzony czas.

WYCIECZKA DO PARKU
ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW
WIOSENNA WYCIECZKA NA ŁĄKĘ
W GALERII PISANEK U PANI MAŁGORZATY KRAUZE

Kolejna wycieczka autokarowa Biedronek. Tym razem odwiedziliśmy Panią Małgorzatę Krauze i jej galerię pisanek. Różnorodność, piękna kolorystyka, staranność, precyzja, zaamgażowanie i serce - to co ukazały nam wykonane przez autorkę prace.

Bardzo dziękujemy Pani Małgosi za możliwość obejrzenia wystawy.

WYCIECZKA NA WIEJSKIE PODWÓRKO

Czerwone Biedronki wybrały się na autokarową wycieczkę na wiejskie podwórko do Pani Emilii Spicha, gdzie mogły zobaczyć krowy, kury, koguta, psy i koty. Byliśmy o oborze, widzieliśmy sprzęty potrzebne w gospodarstwie.

Pragniemy bardzo serdecznie podziekować Pani Emilii za zaproszenie na swoją posesję i mile spędzony czas.

POZNAJEMY WŁOCHY - KOLEJNE SPOTKANIE Z PANIA MAŁGOSIĄ W RTI
WZBOGACAMY KĄCIK PRZYRODY - SADZIMY CEBULĘ, ZBOŻE I RZEŻUCHĘ
ODWIEDZAMY BIBLIOTEKĘ
"WIOSENNE SŁONECZKE" - ZAJĘCIA PLASTYCZNE U PANI SYLWII
DZIEŃ KOBIET W BIEDRONKACH
POZNAJEMY RÓŻNE RODZAJE PIŁEK I ICH ZASTOSOWANIE RAZEM W WOLONTARIUSZKAMI
SURÓWKA MARCHEWKOWO - JABŁKOWA

Biedroneczki, postawowiły przygotować surówką marchewkowo - jabłkową przy użyciu robota. Wyszła nam słodka i puszna przekąska.Mniam!!!

TŁUSTY CZWARTEK
MUZYCZNE SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZAMI
POZNAJEMY FRANCJĘ

Tym razem dzieci z grupy Biedronki wybrały sie do RTI w Dzierzgoniu, gdzie Pani Małgosia przedstawiła nam ciekawe informacje na temat Francji. Dziękujemy bardzo za gościnę!!

WYCIECZKA PO SKLEPACH

Grupa " Czerwone Biedronki" wybrała sie na wycieczkę po okolicznych sklepach. Dziękujemy wszystkim Paniom  za miłe, ciepłe i serdeczne przyjęcie oraz za upominki.

DZIĘKUJEMY!!!

SMACZNE I ZDROWE KANAPKI KOLOROWE
ZJEŻDŻAMY NA SANKACH "Z GÓRKI NA PAZURKI "
DZIEŃ BABCI I DZIADKA CZ.1
BAL KARNAWAŁOWY "W LODOWEJ KRAINIE"
MIKOŁAJKI W BIEDRONKACH
NASZE PIERWSZE ZABAWY NA ŚNIEGU
PRZYBOTOWUJEMY KARMNIK DLA PTAKÓW Z MATERIAŁÓW WTÓRNYCH
W ODWIEDZINACH U RYBEK

Grupa dzieci 6 letnich " Błękitne Rybki" zaprosiła Biedronki i Tygryski na przedstawienia" Leśne grzyby", które bardzo nam sie podobało. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

11 LISTOPADA Z FLAGĄ I WĄSAMI PIŁSUDSKIEGO
ZWIEDZAMY DZIERZGOŃ
CZYTANIE BAJKI PRZEZ ZAPROSZONEGO GOŚCIA - UCZENNICĘ KLASY IV PAULINĘ
ZABAWY Z WOLONTARIUSZKAMI Z GIMNAZJUM
DBAMY O ZĘBY
WYJAZD DO KINA

Biedronki podczas pierwszej wycieczki autokarowej do kina Światowid na bajkę " Dzielna Syrenka i piraci z Karaibów". Było wspaniale a przedszkolaki spisały się na medal. GRATULUJĘ!!!

POZNAJEMY IRLANDIĘ
"JESIENNY BUKIET" - PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY