„Błękitne Rybki”

.
Galeria grupy

Warsztaty dla Rodziców i z Rodzicami

Kolejne warsztaty dla Rodziców i z Rodzicami już za nami. Tym razem dzieci z grupy "Błękitne Rybki" wspólnie ze swoimi rodzicami spędziły bardzo sympatycznie, twórczo i w rodzinnym klimacie popołudnie w przedszkolu. Wychowawczyni grupy Pani Daria Zima zorganizowała, przygotowała i poprowadziła dla rodziców i ich pociech warsztaty nt. "Jesienne zabawy z dzieckiem". Rodzice zostali także "przeszkoleni" przez Panią Darię i przedszkolaki z zakresu KODOWANIA. Moc atrakcji, emocji i duuużo radości dostarczyło wszystkim uczestnikom to spotkanie.

Jesień oczami dziecka

Dziś dzieci z grupy Błękitne Rybki miały zajęcia sensoplastyczne, których efektem jest praca pt. "Jesień oczami dziecka"

Oglądanie filmu edukacyjnego o Jesieni na tablicy multimedialnej :)

Dzień Chłopca !!! :))))

Dzień bez przemocy !!! - wizyta pracowników MOPS w Dzierzgoniu

Wyjazd do Kina w Sztumie na bajkę pt. " Jeżyk i przyjaciele"

Międzypokoleniowe czytanie bajki J. Tuwima pt. " LOKOMOTYWA" - wizyta wolontariuszy ze szkoły C. K. Norwida w Dzierzgoniu

Pasowanie na Przedszkolaka Amelki!

Dzień Przedszkolaka!

Wizyta Policjanta w przedszkolu- pogadanka o bezpieczeństwie

Udział w Konkursie Plastycznym organizowanym przez UG i MOPS - pt. " Plakat i hasło promujące zdrowie"

Udział w Ogólnopolskiej Kampanii - Biblioteka Przedszkolaka