top


„Błękitne Rybki”

Wychowawca
Zima Daria
.
Błękitne Rybki
Galeria grupyWarsztaty dla Rodziców i z Rodzicami

Kolejne warsztaty dla Rodziców i z Rodzicami już za nami. Tym razem dzieci z grupy "Błękitne Rybki" wspólnie ze swoimi rodzicami spędziły bardzo sympatycznie, twórczo i w rodzinnym klimacie popołudnie w przedszkolu. Wychowawczyni grupy Pani Daria Zima zorganizowała, przygotowała i poprowadziła dla rodziców i ich pociech warsztaty nt. "Jesienne zabawy z dzieckiem". Rodzice zostali także "przeszkoleni" przez Panią Darię i przedszkolaki z zakresu KODOWANIA. Moc atrakcji, emocji i duuużo radości dostarczyło wszystkim uczestnikom to spotkanie.

Jesień oczami dziecka

Dziś dzieci z grupy Błękitne Rybki miały zajęcia sensoplastyczne, których efektem jest praca pt. "Jesień oczami dziecka"

Oglądanie filmu edukacyjnego o Jesieni na tablicy multimedialnej :)

Dzień Chłopca !!! :))))

Dzień bez przemocy !!! - wizyta pracowników MOPS w Dzierzgoniu

Wyjazd do Kina w Sztumie na bajkę pt. " Jeżyk i przyjaciele"

Międzypokoleniowe czytanie bajki J. Tuwima pt. " LOKOMOTYWA" - wizyta wolontariuszy ze szkoły C. K. Norwida w Dzierzgoniu

Pasowanie na Przedszkolaka Amelki!

Dzień Przedszkolaka!

Wizyta Policjanta w przedszkolu- pogadanka o bezpieczeństwie

Udział w Konkursie Plastycznym organizowanym przez UG i MOPS - pt. " Plakat i hasło promujące zdrowie"

Udział w Ogólnopolskiej Kampanii - Biblioteka Przedszkolaka

Urodziny Zosi i Majki

Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 - 2023 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu