BIEG PAPIESKI

Dzieci z Tęczowego Przedszkola uczestniczyły w XI BIEGU PAPIESKIM organizowanym przez Gimnazjum im Jana Pawła II w Dzierzgoniu. Tak jak w ubiegłym roku dziesięcioro naszych wychowanków wystartowało na dystansie dostosowanym do ich możliwości. Pozostałe dzieci dopingowały kolegom i koleżankom. W tym roku wraz z dziećmi biegła Pani Małgosia Sz. Po dotarciu na metę nastąpiło uroczyste wręczenie nagród. Na podium stanęli wszyscy biorący udział w biegu mali sportowcy, którzy z dumą odbierali medale za udział w XI BIEGU PAPIESKIM.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Organizatorom dziękujemy za poczęstunek i miłą atmosferę.

W. Machlik