„Czerwone Biedronki”

Galeria grupy

Urodziny Lenki i Filipa

Tłusty czwartek

Dziękujemy mamie Magdy,Pani Małgosi Falkiewicz za pyszne chrusty oraz mamie Hani, Pani Marlenie Bujalskiej za upieczenie ciasta na 11 Przegląd Kabaretów:*

Czekoladowy autobus

Spotkanie z paniami z biblioteki

Urodziny Ingi

Ptaki zimą

Lepimy z masy solnej

Urodziny Tomka

Urodziny Hani

Kochani rodzice,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2020, życzymy Państwu chwili wytchnienia od codzienności, odrobiny magii, spokoju i radości wśród najbliższych.

Małgorzata Jabłońska

Sylwia Żelesławska

Spotkanie z Mikołajem

Bal Mikołajkowy

Wszyscy cieszyliśmy się prezentem,ale największą radość sprawiła zabawa ...kartonem:)

Ubieramy choinkę

Dzień Pluszowego Misia= Dzień Fioletowy

Spotkanie z dziennikarzem

Spotkanie z policjantami

Spotkanie z pszczelarzem

Urodziny Fabiana

Urodziny Tomka

Spotkanie ze strażakami

Serdecznie dziękujemy tacie Nikoli i Szymona- panu Tobiaszowi Cyrankowskiemu i panu Jackowi Grzebykowi za spotkanie i miłe upominki.

Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaPamięta

Dzień Dyni

Spotkanie z listonoszem

Serdecznie dziękujemy listonoszowi panu Zdzisławowi Marchel za odwiedzenie naszej grupy, przybliżenia pracy listonosza. W szczególnosci za przepiękne upominki.

Urodziny Aleksandra

Z wizytą w sklepie owocowo-warzywniczym

Dzień chłopca

Szukamy "skarbów" jesieni