„Czerwone Biedronki”

Urodziny Fabiana

Urodziny Tomka

Spotkanie ze strażakami

Serdecznie dziękujemy tacie Nikoli i Szymona- panu Tobiaszowi Cyrankowskiemu i panu Jackowi Grzebykowi za spotkanie i miłe upominki.

Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaPamięta

Dzień Dyni

Spotkanie z listonoszem

Serdecznie dziękujemy listonoszowi panu Zdzisławowi Marchel za odwiedzenie naszej grupy, przybliżenia pracy listonosza. W szczególnosci za przepiękne upominki.

Urodziny Aleksandra

Z wizytą w sklepie owocowo-warzywniczym

Dzień chłopca

Szukamy "skarbów" jesieni