Bal „W KRAINIE BAŚNI”

W dniach 20-21 listopada bieżącego roku w Tęczowym Przedszkolu w Dzierzgoniu odbył się Bal Jesieni pod hasłem „W krainie baśni”. Zabawę odwiedziły trzy „dobre wróżki”, które umilały czas dzieciom i rodzicom. Uroczystość rozpoczęła się puszczaniem kolorowych baniek, którymi dobre wróżki bawiły się z dziećmi. Pani Dyrektor wraz z wróżkami powitały gości, po czym zaśpiewano wspólnie hymn Przedszkola pt. „Tęcza”. Przenosząc się w świat baśni, dzieci oraz rodzice uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach i tańcach przy muzyce, którą zapewnił nam Pan Sławomir Buzanowski. Był „Korowód”- prezentacja strojów dzieci z każdej grupy wiekowej, „Pociąg” - jeden duży pociąg utworzony przez dzieci, rodziców i nauczycielki, „Kaczuchy”- wspólny taniec z trzema wróżkami, taniec z krzesełkami oraz wiele różnych konkursów i tańce z balonami.

Atrakcją wieczoru były bajkowe wróżki, które bawiły zarówno dzieci jak i ich rodziców. Zainteresowaniem cieszyła się przedszkolna kawiarenka i loteria fantowa.

Bal „W krainie baśni” dostarczył wszystkim uczestnikom mnóstwo radości i wiele wrażeń.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom a przede wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniach do balu, pracownikom Tęczowego Przedszkola oraz sponsorom, dzięki którym można było zorganizować kawiarenkę i loterię fantową.

Organizatorki balu:
A. Lewandowska, P. Sidor, D. Zima


 Wróć

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
Facebook