BAJKA „SPORTOWE ŻYCIE CZYLI JEŻ KONTRA JEŻOZWIERZ”

12 października nasze przedszkole odwiedzili artyści z grupy AMUZADO z Brzeszcza prezentując nam widowisko artystyczne pt. „ SPORTOWE ŻYCIE czyli JEŻ kontra JEŻOZWIERZ”. Spektakl miał na celu propagowanie zdrowia i aktywnego spędzania czasu wolnego. Ukazana została istota tolerancji, szacunku dla przeciwnika i wiara we własne możliwości. Inscenizacja zachęca widzów do aktywności fizycznej a tym samym ukazuje najmłodszym alternatywne wzorce spędzania czasu wolnego.