Akcja - Cały Dzierzgoń czyta dzieciom

Do akcji \"Cały Dzierzgoń czyta dzieciom\" włączyli się rodzice dzieci 6-letnich z gr. \"Błękitne rybki\". Mama Ewelinki, P. Emilia T. oraz rodzice Hani, Państwo Sylwia i Piotr Sz. przeczytali dzieciom bajkę. Czytając z podziałem na rolę, w bardzo interesujący i ciekawy sposób przedstawili tekst utwóru. Dzieci wsłuchując się w tekst bajki, przeniosły się w świat wyobraźni. Dziękujemy tym rodzicom za współpracę i zaangażowanie w akcję, która zagościła w naszym przedszkolu.

I. Nowak i M. Bernacka