Akcja 19 dni bez Przemocy

Przedszkolaki również włączyły się w akcję 19 dni bez Przemocy we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dzierzgoniu. Przez cały tydzień tworzyliśmy plakaty, prowadziliśmy pogadanki na temat Przemocy. Dziś gościliśmy panią Annę Nadachewicz oraz panią Ewę Rogalę, które podsumowały wszystkie informacje na ten temat. Ponadto wspaniałym nawiązaniem omawianych treści jest jutrzejsze święto - Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Pamiętajmy "Kiedy śmieje się dziecko,śmieje się cały świat".

Serdecznie dziękujemy