3 PRZEGLĄD KABARETÓW SZKOLNYCH

STRACHY NA LACHY

12 grudnia w Gimnazjum im. Jana Pawła II odbył się Trzeci Przegląd Kabaretów Szkolnych ph. Strachy na lachy, który zorganizowany został z inicjatywy Gminnej Koalicji na Rzecz Wspierania Rozwoju Bibliotek. Dzieci z grupy „Wiewiórki” oraz „Słoneczka” wzięły w nim udział. Przedszkolaki z grupy „Wiewiórki” przedstawiły inscenizację piosenki Abrakadabra oraz wiersza „Jesienna mgła”, natomiast z grupy „Słoneczka” inscenizację wierszy Jana Brzechwy „Żuk” i „ZOO” oraz zatańczyły do piosenki Jesienny kujawiaczek. Dzieci obejrzały kabarety w wykonaniu uczniów:

• Szkoły Podstawowej
  • Gimnazjum im Jana Pawła II
  • Zespołu Szkół im C.K. Norwida

Wróciły do przedszkola z dyplomem, cukierkami, nagrodą oraz pełne wrażeń