22 kwietnia święto Naszej Planety

22 kwietnia to święto Naszej Planety, obchodzone na całym świecie. Również dzieci z Tęczowego Przedszkola dołączyły się do corocznej akcji. Każda grupa świętowała na różne sposoby, niektórzy sprzątali okolice Przedszkola, inni rozwiązywali zagadki. Różnorodność zajęć i zabaw była dowolna, ale każdy z Przedszkolaków dowiedział się jak dbać o Naszą Planetę by była czysta. Wszystkie grupy wykonały przepiękne symbole Dnia Ziemi- drzewka oraz posadziły kwiatki oczyszczające powietrze w sali. Na zakończenie świętowania dzieci dostały piękne dyplomy, medale lub inne prezenty przygotowane przez wychowawczynie, gdyż każdy Przedszkolak już wie, że Ziemia to nasz dom i musi o nią dbać by była szczęśliwa.