11 Przegląd Twórczości przedszkolnej i szkolnej pt. Piękno mowy ojczystej

Dnia 20.02.2020r. odbył się 11 Przegląd Twórczości przedszkolnej i szkolnej pt. "Piękno mowy ojczystej" zorganizowanego przez Gminną Koalicję na Rzecz Rozwoju Bibliotek, w skład której wchodzą wszystkie placówki oświatowe w gminie Dzierzgoń oraz Urząd Miejski, Dzierzgoński Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Dzierzgoniu. W nawiązaniu do święta ochodzonego 21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, nasze spotkanie miało na celu dopomóc w ochronie różnorodności językowej jako dziedzictwa kulturowego