top


„Małe kino”

Dnia 17 października Dyrektor Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Dzierzgoniu Pan Jarosław Drwięga zaprosił dzieci Tęczowego Przedszkola na przygotowane dla nich w auli szkoły „Małe kino”. Jak to w kinie nie obyło się bez popcornu i soku. Niespodzianka ta sprawiła dzieciom wielką radość bo poczuły się jak w prawdziwym kinie. Przedszkolaki w miłej i serdecznej atmosferze obejrzały bajki pt. „Auta” oraz „Żółwik” Pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy bardzo Dyrekcji szkoły za zaproszenie.


 Wróć
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu

to miejsce jasne, kolorowe, przestronne i pełne zabawek. Tu pod okiem doświadczonych pedagogów dzieci zdobywają wiedzę, poznają nowych przyjaciół. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie nauka jest zabawą, a zabawa nauką. Przygotowujemy dzieci do odnoszenia sukcesów, stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Naszych wychowanków wyposażamy w wiedzę, umiejętności i sprawności, które pozwolą sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dzięki takim wartościom wyrosną na śmiałych, otwartych i odpowiedzialnych dorosłych, a przedszkole zawsze kojarzyć im się będzie z okresem szczęśliwego dzieciństwa, radością i mądrością. Tęcza wyraża pomost pomiędzy wychowaniem w rodzinie, a naszą placówką, dlatego rodzice naszych wychowanków są równoprawnymi partnerami w procesie wychowania.

Sala
Tęczowego Przedszkola
w Dzierzgoniu
2019 Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu