„Małe kino”

Dnia 17 października Dyrektor Zespołu Szkół im. C.K. Norwida w Dzierzgoniu Pan Jarosław Drwięga zaprosił dzieci Tęczowego Przedszkola na przygotowane dla nich w auli szkoły „Małe kino”. Jak to w kinie nie obyło się bez popcornu i soku. Niespodzianka ta sprawiła dzieciom wielką radość bo poczuły się jak w prawdziwym kinie. Przedszkolaki w miłej i serdecznej atmosferze obejrzały bajki pt. „Auta” oraz „Żółwik” Pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy bardzo Dyrekcji szkoły za zaproszenie.